Започатковуємо серію бліц-інтерв’ю українських музикантів, на чиї виступи можна потрапити в “Останій Барикаді”.І ось перша розмова — з відомим музикантом, продюсером та композитором ДІЛЕЮ (Едуард Приступа).

ДІЛЯ створює поп-музику, art rock, world music, lounge, композиції для кіно та серіалів. Грає на шести музичних інструментах. Експериментує з різними музичними напрямками: хіп-хоп і репкор (“ТНМК”), ліричний і мелодійний поп-рок з елементами реггі (“НеДіля”), реп (“На Відміну від”), етно-фолк (“Росава”), етно-рок (“Астарта”), навіть танго, самба, фокстрот, вальс, рок з елементами джазу (гурт “Є-BAND”, музика українських емігрантів 1930-1940 років: Канада, Аргентина, Бразилія) . З 2015 року ДІЛЯ виступає сольно.

Про любов до музики:

Я думаю, що це в першу чергу від Бога, а потім від батьків і мого роду! У мене співучі і танцюючі родичі з обох сторін, як по мамі, так і від батька. У мене багато є чим займатися, мене Господь нагородив багатьма талантами, я можу бути продюсером, звукорежисером, організатором, кухарем, водієм-перевізником, викладачем, але більш за все мені подобається бути артистом і займатися музикою)

Про проект “ДІЛЯ”:

“ДІЛЯ” – це напевно результат певного музичного шляху, творчого пошуку. Напевно, мені одразу треба було нічого не вигадувати – і грати і співати, як “ДІЛЯ”, бачиш, все одно до цього дійшло… “ДІЛЯ” – це суміш проектів (окрім “АСТАРТА”) , золота середина. Я виступаю як повним складом, з музикантами, бек-вокалістами, так і в акустичному форматі чи то під гітару, чи під піаніно, або одразу під те і інше)

ДІЛЯ. Акустичний концерт. Фото Андрія Гончарука
ДІЛЯ. Акустичний концерт в ОБ 5 листопада 2016 року. Фото Андрія Гончарука

Про вплив квот на українську музику:

Це вже вплинуло! Як ми можемо бачити, пройшло вже 3 місяці майже, а розвиток української музики стрімко набирає обертів!

Про допомогу іншим:

Ось саме це мене і мотивує, що я можу ще комусь допомогти! Чи то батьки, чи дружина, чи то близькі друзі, чи зовсім незнайомі люди. Якщо не допомагати людям, то навіщо тоді жити? Насолоджуватись, їсти, плодитися і ходити в туалет? Мені це сумно. Я отримую задоволення, коли допомагаю. Хай це буде називатися – тішити своє его, але мені такий спосіб подобається…

ДІЛЯ й АСТАРТА в ОБ 27 січня 2017 року. Фото Володимира Осипенка
ДІЛЯ й АСТАРТА в ОБ 27 січня 2017 року. Фото Володимира Осипенка

Про улюблені книжки:  

  1. Автобіографічна книга Чарлі Чапліна “Як примусити людей сміятися”
  2. Марі Кондо “Викинь мотлох з життя”
  3. Конкордія Антарова “Наука радості”

Й увесь Ричард Бах, Антон Чехов, Федір Достоєвський, Лев Толстой, Еріх Марія Ремарк, а також безліч мотиваційних книжок різних авторів.

Персональний сайт артиста: dilya.com.ua

Офіційна сторінка на Facebook: dilyacomua

Слухайте Ділю на Soundcloud:

425