“Остання Барикада” спільно з Agency 21, Центром соціальних ініціатив майбутнього та Фондом “Blago.art” встановила благодійний термінал NFC Donation Box для допомоги онкохворим діткам з усієї України.

Надходження та витрати коштів транслюються в режимі реального часу на дисплеї — cashless-благодійність не тільки оперативна, а й абсолютно прозора. Досить торкнутись карткою Visa або MasterCard до терміналу – і 50 грн з вашого рахунку будуть перераховані проектові “Діти проти раку”. Її реалізацією займається Центр соціальних ініціатив майбутнього – з 2012 року.

086
eugen
Євген Глузов. Творець NFC Donation Box та CEO компанії Agency 21

Ідея створення NFC Donation BOX виникла в мене влітку 2016 року. Я хотів створити рішення, яке давало б людям можливість швидко та захищено брати участь у громадських проектах за допомогою сучасних технологій оплати. До речі, ви ніколи не замислювались над тим, що, не зважаючи на розвиток технологій, збір коштів на благодійні проекти у публічних місцях – це завжди щось, пов’язане із пластиковою коробкою. Уявіть, ви йдете по сучасному торгівельному центру, де можете бачити мультимедійні вітрини, сканери QR-кодів, технології VR та інші цікаві інноваційні рішення, та поряд із всім цим технологічним ансамблем стоїть пластикова коробка для збору коштів. В мене завжди виникає асоціація, що пластикова коробка для збору коштів – як людина із середньовіччя, яка опинилася у центрі сучасного технологічного міста.
Я довго переконував мою команду Agency21 у тому, що проект NFC Donation Box необхідний для суспільства і матиме успіх не лише в Україні, а й за її межами. Перший прототип ми презентували у грудні 2016 року. Зараз плідно працюємо над тим, щоб зробити технологію NFC Donation Box більш гнучкою та функціональною.
Україна – дуже перспективний ринок для розвитку cashless та contactless-технологій. Згідно статистики НБУ, у 2017 році кожна 6 транзакція, проведена через картку Visa або MasterCard, є безконтактною. Що може бути простішим, ніж оплата в один дотик? Наприклад, у сусідній Польщі понад 80% виданих карток Visa або MasterCard мають функцію безконтактної оплати.
Згідно нашої статистики, понад 87% людей, що користувалися NFC Donation Box довіряють, розуміють та вважають цю технологію актуальною і корисною.

katia
Катерина Сакевич. NFC Donation Box ambassador Голова Правління фонду Blago.art

 NFC Donation Box захищає благодійні внески та дозволяє зрозуміти, куди спрямовуються і як використовуються кошти. Особисто я щаслива бути частиною команди проекту NFC Donation Box, оскільки ця інновація здатна змінити звичне уявлення про благодійні внески.

NFC Donation Box має унікальну модель комунікації, що може не тільки інформувати про надходження, а й взаємодіяти з донором у режимі реального часу, що для благодійності має величезне значення.

082
dima
Дмитро Борисов. Власник та бренд-шеф Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова

В добрих справах головне – довіра й оперативність. Тому так важливо, що торкаючись NFC Donation Boх власною карткою, ви перераховуєте фіксовану суму конкретній людині і в режимі online бачите, як витрачаються кошти – тут і зараз. Прозора і чесна благодійність – це мрія, яка здійснилась завдяки українському старт-апу. Це означає, що тепер необхідні кошти на операцію збираються швидше, а отже, ми можемо вилікувати більше діток і врятувати більше життів.

lena
Олена Борисова. Генеральний директор Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова

 5 секунд на допомогу онкохворим діткам. Захищений благодійний внесок, прозора звітність прямо на дисплеї NFC Donation Box в режимі реального часу. Той випадок, коли безконтактні платіжні рішення допомагають оперативно лікувати рак і убезпечують від шахрайства. Гадаю, в майбутньому вся благодійність стане безготівковою – і це допоможе відкрито й оперативно допомагати іншим.

 

veron
Вероніка Чепелева. Керуюча арт-гастрономічним простором “Остання Барикада”

Благодійність — це дуже відповідально. Організатор, кінцеве призначення коштів, оперативність допомоги — тут все має значення. Сучасні безготівкові технології способи оплати оптимізують обробку благодійних внесків та забезпечують прозорість фінансової допомоги. З вашої згоди фіксований розмір пожертви автоматично перераховується на рахунок відомої організації. На екрані – актуальна інформація про зібрані й витрачені кошти. І головне – все оперативно і прозоро, що так важливо для всіх: і тих, хто потребує допомоги, і тих, хто допомагає.

087

460