Київ приймає Comic Con Ukraine. І це чудова нагода поговорити про те, що їдять супергерої. І, звісно, про те, де саме їх улюблену їжу варто шукати в Києві.

Flash та Iron Man обирають бургери

Взагалі, герої різних коміксів дуже полюбляють фаст-фуд. Месники від Marvel не гребують шавермою, а у всесвіті DC взагалі існує величезна мережа закусочних Big Belly Burger.

Бургери – це святе, ким би ти не був – рятівником всесвіту або найвідомішим злодієм.

Один з культових супергеройських food-епізодів – це випадок, коли Flash, аби швидко відновити безліч сили для швидко переміщення, з’їдає кілька сотень немалих бургерів.

Та й Тоні Старк чудово знає, як це – коли тут і зараз більше за все ти просто хочеш чізбургер.

Флеш_айрон

Де їсти бургери в Києві?

DOGZ&BURGERZ, Майдан Незалежності

Подвійний чізбургер – 39 гривень. Є ZОЖ-варіант, в якому замість пухкої булки – листя салату. І, звісно, ті ж самі дві величезні котлети, чеддер та соус барбекю.

Batman та стейкова дієта

Ще в коміксах 60-из було чимало згадок про «олімпійську» дієту для Batman: стейки та різноманітні овочі. І хоча з плином часу герой Готема все частіше з’являється з сендвічем в руках, думаємо, що він все ще не відмовиться від величезного соковитого Портерхауса.

Бетмен

Де їсти стейки в Києві?

Ватра, Городецького, 4Б

Стейки з витриманої мармурової яловичини. Рибай – 298 гривень, Ті-боун – 348 гривень, Портерхаус-сет (з філейної частини готується тартар або карпаччо, а після цього подається смажений стейк на кістці) – 398 гривень.

Середземноморське меню для Wonder Woman 

Логічно, що принцеса амазонок, обирає традиційну середземноморську кухню, головні спеціалітети якої не змінювалися протягом століть: оливкова олія, свіжа риба, овочі та фрукти. Так що вона легко могла б бути не лише іконою феміністичного руху, але й прикладом для всіх фітнес-гіків.

вандер_вумен

Де їсти свіжу рибу в Києві?

РИБАLOVE, Воздвиженська, 21-23

Стейки з будь-якої свіжої риби (жовтоперий тунець, лосось, сібас, дорадо) з картоплею та овочами – 198 гривень. Делікатесна риба «морський язик» – 298 гривень. Салат з 5 видів томатів – 79 гривень.

Вишневий пиріг для Spiderman

How’s the pie? So g-o-o-o-d.

Тут без коментарів, адже ви точно пам’ятаєте цей діалог.

Паук

Де їсти вишневий пиріг в Києві?

Ватра, Городецького, 4Б

Вишневий пиріг – 79 гривень

Thor та, справді, непогана кава

Захват від улюблених страв та напоїв можна висловлювати по-різному. Можна навіть, як Тор, розбити чашку на честь того, що кава і, справді, вдалася. Але краще все ж таки не розбивати, а натомість замовити ще 1-2 чашечки та випити її друзями, заїдаючи скремблом або яйцями-пашот.

ТОР

Де шукати сніданок Тора в Києві?

Chicken Kyiv, Хрещатик, 15/4

Сніданок з кавою, випічкою, паштетами та омлетом або яйцями-пашот з лососем і спаржею – 98 гривень.

Колажі: Оля Сосюра

2054