Наближаються зимові свята: вітрини спалахують вогниками й акціями, список подарунків зростає, а часу, як завжди, обмаль. На противагу новорічному трешу та іншій печалі ми маємо для вас ексклюзивні українські речі — такі подарунки не просто гріють душу, вони з часом стануть сімейними реліквіями.

Коралі

Ми любимо дарувати прикраси і любимо їх носити. Ще до того, як з’явився і зник потяг Львів-Венеція, важкі разки коралового намиста вважалися чи не найкращим освідченням у коханні. Їх берегли, як сімейну реліквію, і передавали у спадок доньці, як оберіг. Ці коралі наче зійшли зі старовинних світлин — але їхня історія тільки починається.

Коралі (студія "Видимо-невидимо")

Віночки

Незаміжні дівчата носили вінки навіть взимку — і плели їх з вовняних помпонів, воскового паперу, скляних намистин, напівдорогоцінного каміння і навіть, не повірите, кукурудзяного листя! Реконструкції автентичних зимових вінків, таких, які одягали на свята наші прабабусі, можна знайти в «ОБ store». Окрім традиційних, є і стилізовані моделі.

Віночки (студія "Ладосвіт")

Набір “Ягідки”

Вишукана колекція у старовинній, напівзабутій техніці: соковиті грона порічок розсипалися по обручах, браслетах і кольє.

Колекція "Ягідки" (студія "Світло")

Добра книжка

Тут наші думки розходяться між подарунковими виданнями й художньою літературою. Розкішний альбом «Беззахисність перед красою» Катерини Білетіної заворожує образами дівчат з різних куточків України. Портрети сучасних красунь в рекоструйованому народному одязі доповнені детальними коментарями. Між іншим, до кінця листопада в ОБ діє виставка живопису Каті “Таємниці їхніх облич”.

А «Скриня. Речі сили» Ярини Винницької та Юлії Табенської — книжка-колекція найцінніших скарбів українського побуту, від килимів до вишиванок і посуду. Розкішне подарункове видання з типографічними спецефектами — іншої такої книжки про Україну просто не існує.

Книги

Кримськотатарська кераміка

Декоративні тарілі від легендарного Рустема Скібіна високо цінуються серед шанувальників східної майоліки. А кераміка на світлині ліворуч має особливий секрет: невагомі горнята й глечики робить кримськотатарський майстер у старовинній народній техніці, а автентичними українськими орнаментами їх розмальовує його дружина-українка.

Кримськотатарська кераміка

Корона на зиму

Зимовий варіант корони має бути теплим і затишним. Потурбуйтесь про свою королеву 😉

Корони (студія "Світло")

Вишита подушка

М’яка і ніжна, як любов. Льняна або бавовняна, розшита етнічними мотивами. Або зі святковими оленями чи совами. Або з ностальгійним зимовим пейзажем. Така подушка завжди нагадуватиме про вас — на робочому кріслі, в салоні авто або на улюбленому дивані.

Подушки (студія "KAANNI")

Керамічні прикраси для ялинки

Якщо не знаєте, що дарувати — зберіть з нашим продавцем колекцію новорічних іграшок: янгола, зірку і неодмінно півника 🙂

8

Півники й курочки

Символ 2017 року — вогняний жовтогарячий півник. Певно, у кожного з нас після святкування Нового року з’явиться приватний курятник)) Милі серцю іграшки ручної роботи будуть радувати око й душу ще довгий час — адже речі ручної роботи завжди запам’ятовуються.

9

Подарунковий набір

Ми завжди турбуємось про наших гостей і бережемо їхній час)) Добра книжка, зворушлива листівка й іграшка — чудовий презент для колеги або подруги.

10

614